Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon 5 ! [NonHamachi][NonPremium][Dedyk][RED,VS,BLUE][Whitelist][Zapraszamy Do składania Podań!]


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lista jest pusta... ale mogę zapisać kilka osób z teamu do RED:
1sharp / 17lat
sishon / 17lat
MrKox /14 lat
Domi2533 / 14 lat
Mr3d_White
Wszyscy (oprócz Mr3d_White) posiadają sprawne mikro

Opublikowano
Wiek:16
Nick W Minecraft:bolda500

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?:Tak.

Czy Trolujesz?:Nie.

Drużyna:Red
Czy Chcesz Zostać WspółLiderem Jeśli Tak Napisz coś O Sobię itp.: Tak, chciałbym zostać współliderem Red, ponieważ potrafię grać zespołowo oraz współpracować z innymi, poza tym w Minecraft'a gram od Alphy, więc mam spore doświadczenie :)
Opublikowano
Wzór Na Whiteliste:

Wiek:15

Nick W Minecraft:BenQ

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?:Tak

Czy Trolujesz?:Nie

Drużyna:Blue

Czy Chcesz Zostać WspółLiderem Jeśli Tak Napisz coś O Sobię itp.:Nie koniecznie

Opublikowano
Wiek: 17

Nick W Minecraft: MozukoPL

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?: Tak

Czy Trolujesz?: Nie

Drużyna: Red

Czy Chcesz Zostać WspółLiderem Jeśli Tak Napisz coś O Sobię itp.:
Opublikowano
Wiek: 14. ;)

Nick W Minecraft: SeraViSe

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?: Jasne.

Czy Trolujesz?: To zależy, czy ktoś to akceptuje. ;)

Drużyna: Red

Czy Chcesz Zostać WspółLiderem Jeśli Tak Napisz coś O Sobię itp.: Jestem chłopakiem, który umie rozmawiać z ludźmi, jest otwarty na propozycje. Myślę, że jestem bardzo towarzyski, lubię zawierać nowe znajomości, znam ortografie itd. :D Jeśli chodzi o MC, to umiem budować, znam się na budowaniu dobrych baz, potrafię walczyć (chyba xD). Myślę, że potrafił bym ogarnąć grupę red tak, by nikt nie czuł się pokrzywdzony. ;)

 

Opublikowano
Wiek: 15

Nick W Minecraft: fnku

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?: Jasne że tak :)

Czy Trolujesz?: Nie ,i nie będę

Drużyna: Blue[Niebiescy]
Opublikowano
Wiek: 15

Nick W Minecraft: HuriN

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?: tak

Czy Trolujesz?: Nie

Drużyna: Red:)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Wiek:15
Nick W Minecraft:Revision342
Czy Ogarniasz Grę Zespołową?:wydaje mi się,że tak:)
Czy Trolujesz?:Nie

Drużyna:Blue

Opublikowano

Miałem napisać wcześniej że chcę być współliderem ale postanowiłem że prześpię się i zgłoszę na ts-ie. Na pewno lepiej pełniłbym tą funkcję bo fakcję znam od a-z. Potrafię również poprowadzić gildię do ataku/obrony, opracować taktykę, oraz budować szybkie i bezpieczne zamki (co może potwierdzić mój team). Jeśli będzie taka potrzeba, sam założę gildię. Mam tylko nadzieję, że żaden item z gm, nie tafii do gildii adminów i nie zadziała przeciwko nam.



PS: Kiedy ten start?

Opublikowano
Wiek:13
Nick W Minecraft:BestManStanding

 

Czy Ogarniasz Grę Zespołową?:Tak.

 

Czy Trolujesz?:Nie.

 

Drużyna:Red
Czy Chcesz Zostać WspółLiderem Jeśli Tak Napisz coś O Sobię itp.: Tak, chciałbym zostać współliderem Red, ponieważ potrafię grać zespołowo oraz współpracować z innymi, poza tym w Minecraft'a gram od Alphy, więc mam spore doświadczenie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...